Makijaż kreski permanentne

Zamiast wykonywać codziennie wciąż na nowo makijaż oka pozwól sobie na komfort jakim jest makijaż permanentny kreski na powiece górnej a może i dolnej. Twoje rzęsy będą się wydawać wydatniejsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs lub tej grubszej, eyelinerowej lub rozcieniowanej – bardziej ozdobnej. Makijaż trwały kreski na powiece to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Makijaż permanentny oczu wykonuję je od wielu lat kobietom w różnym wieku a nawet Paniom po osiemdziesiątym roku życia. Prawda jest taka, że każda z nas dobrze i wyraźnie się czuje z taką ozdobą oka, gdyż niemal od początków świata kobieta pragnęła mieć podkreślone oko, aby przyciągać magnetycznym spojrzeniem. Poprawnie i umiejętnie wykonana kreska permanentna przez sprawną rękę linergistki zawsze i przez całe życie będzie wielkim udogodnieniem.

Jest to najmniej bolesna strefa pigmentacji – łatwo się znieczula, ale najtrudniejsza do wykonania dla linergistek biorąc pod uwagę wiele aspektów, jak wiek, kształt i układ obu oczu. Do każdego oka pasuje też inna kreska, z innym wykończeniem.

To idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas. 

Zapraszam na indywidualnie dobraną do Ciebie kreseczkę permanentną na oku. Wykonuje również kreski cieniowane. Makijaż trwały oka wykonuję w miastach Łódź i Gdynia. 

Czas zabiegu to ok. 1,5 godzin

Moje prace