Makijaż ust

Usta wykonuję metodą Full Lips, Ombre oraz bezkonturowo . Po rozrysowaniu odpowiedniego kształtu i po dobraniu odpowiedniego dla Ciebie odcienia pigmentu oraz wybraniu techniki przystępuję do pigmentacji.

Makijaż trwały ust wygląda tak, że zawsze po wykonaniu usta są soczyście napigmentowane wybranym odcieniem koloru, natomiast za kilka dni- po wyłuszczeniu się będą miały delikatniejszy odcień, ale również wyrównany koloryt, zaznaczony pięknie kontur i będą przyciągały wzrok do idealnie zaznaczonego serduszka. Posiadam zróżnicowaną gamę kolorów i każda klientka znajdzie swój idealny odcień odpowiadający ukochanym pomadkom.

Jeśli do pięknego koloru potrzebujesz lekkiego powiększenia lub wymodelowania ust zajmuje się również zabiegiem z użyciem kwasu hialuronowego

Jeśli jesteś w takim wieku, że Twoje usta kiedyś jędrniejsze i pełniejsze straciły na jędrności, przez lata zmalały a teraz chcesz odzyskać ich zmysłowość, jędrność oraz zrewitalizować od środka czy lekko je powiększyć- zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest dla Ciebie. Powiększając usta pozbywamy się również częściowo drobnych zmarszczek wokół nich.
W przypadku zabiegu powiększania ust używam certyfikowanych, najwyższych jakości marek kwasu hialuronowego i stosuję objętości 0,5ml i 1ml preparatu.

Efekt utrzyma się przez wiele miesięcy do roku czasu.

Miejsce mojej pracy to Łódź i Gdynia

Czas zabiegu to ok. 3 godziny

Moje prace