Aneta Budzińska Dostatnia

Jestem wielką fanką i miłośniczką makijażu permanentnego i od wielu lat podkreślam urodę Pań, które odwiedzają mój gabinet. Moją domeną jest indywidualny dobór makijażu do każdej twarzy a kształt, metodę i kolor dobieram wyjątkowo starannie, aby podkreślał piękno, urodę i charakter, maskował niedoskonałości a nawet odmładzał.

Moimi klientkami są kobiety w każdym wieku a z doświadczeniem i wiedzą, które posiadam nie boję się wyzwań w swojej pracy, m.in. skór trudnych i dojrzałych. Od zawsze pracuję na sprawdzonych certyfikowanych pigmentach renomowanych firm.

Jestem certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego oraz finalistką i laureatką- II vice mistrzynią w najwyższej kategorii Grand Master TOP PMU w 2019r. Zajmuję się również mikropigmentacją skóry głowy mężczyzn i kobiet.

W branżowych pismach Kosmetologia Kosmetyczna i Forever zadebiutowałam jako autorka artykułu. Od kilku lat oprócz samych zabiegów zajmuje się również prowadzeniem Szkoleń z Makijażu Permanentnego. Oprócz pracy w rodzinnej Łodzi wykonuję również kilka dni w miesiącu zabiegi w Gdyni. Otrzymałam od klientów w Łodzi i Gdyni największa liczbę pozytywnych recenzji w mediach społecznościowych za co zostałam nagrodzona Orłami Kształcenia

Wykształcenie:
Ukończyłam Na Wojskowej Akademii Medycznej Promocję Zdrowia oraz Studia Podyplomowe z Kosmetologii. Od wielu lat wciąż i niezmiennie się szkolę u najlepszych specjalistów w Polsce z Makijażu Permanentnego oraz Medycyny Estetycznej. Posiadam liczne dyplomy, w tym Masterclass. Ukończyłam Elitarną Szkołę Trenerską w Broadway Beauty.

W moim gabinecie w Łodzi można również skorzystać z zabiegów estetycznych i kosmetycznych, które wykonuje również lekarz medycyny estetycznej oraz usuwania makijażu permanentnego i tatuażu nowoczesnym urządzeniem Laser Q-switch ND.

aneta-budzinska-main-min-768x516