Aneta Budzińska

Czym dla mnie jest makijaż permanentny?

Jest przede wszystkim sztuką bardzo odpowiedzialną, popartą wiedzą , dużym doświadczeniem ze świadomością każdego muśnięcia igły i wcześniejszym dobrze przemyślanym rysunkiem artysty.

Czy jestem artystą?

Jestem rzetelnie wykształconą osobą, która od zawsze posiada zmysł artystyczny, mocne wyczucie kolorów, kształtów, formy, piękna i symetrii. W branży Beauty pracuję od 20lat, ale każdego roku wciąż się szkolę u najlepszych uznanych mistrzów, uczestniczę w seminariach, warsztatach, konferencjach oraz mistrzostwach. Jestem oraz finalistką i laureatką- II vice mistrzynią w najwyższej kategorii Grand Master TOP PMU w 2019r., byłam również finalistką międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym. Zdobyłam również najważniejszą dla linergistów odznakę przyznawaną przez artystów z całego świata PRO ARTIST. Jestem certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego. Co uważam za najważniejsze w swojej pracy? aby zawsze z precyzją, misternym wyczuciem wykonywać każdy makijaż a efekt po, sprawiał radość moich klientom.

Stawiam na  indywidualny dobór makijażu do każdej twarzy a kształt, metodę i kolor dobieram wyjątkowo starannie, aby podkreślał piękno, urodę i charakter, maskował niedoskonałości oraz wizualnie odmładzał. Moimi klientami są kobiety i mężczyźni w każdym wieku a z doświadczeniem i wiedzą, które posiadam nie boję się wyzwań w swojej pracy, m.in. skór trudnych i dojrzałych. Od zawsze pracuję na sprawdzonych certyfikowanych pigmentach renomowanych firm.

W branżowych pismach Kosmetologia Kosmetyczna i Forever jestem autorką artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Od kilku lat oprócz samych zabiegów zajmuje się również prowadzeniem Szkoleń z Makijażu Permanentnego. Oprócz pracy w rodzinnej Łodzi wykonuję również kilka dni w miesiącu zabiegi w Gdyni. Otrzymałam od klientów w Łodzi i Gdyni największa liczbę pozytywnych recenzji w mediach społecznościowych za co zostałam nagrodzona Orłami Kształcenia.W moim gabinecie można również skorzystać z zabiegów estetycznych i kosmetycznych, które wykonuje również lekarz medycyny estetycznej oraz usuwania makijażu permanentnego i tatuażu nowoczesnym urządzeniem Laser Q-switch ND. Zajmuję się również mikropigmentacją skóry głowy mężczyzn i kobiet.

Wykształcenie:
Ukończyłam Na Wojskowej Akademii Medycznej Promocję Zdrowia oraz Studia Podyplomowe z Kosmetologii. Od wielu lat wciąż niezmiennie się szkolę u najlepszych specjalistów w Polsce z Makijażu Permanentnego oraz Medycyny Estetycznej. Posiadam liczne dyplomy, w tym Masterclass. Ukończyłam Elitarną Szkołę Trenerską w Broadway Beauty.

Aneta Budzinska O mnie Makijaz permanentny

Opinie o mnie

Zapraszam do mojego salonu