Makijaż brwi

Makijaż permanentny brwi metodą Powder Brows, Ombre Brows, metodą cienia lub hybrydową można wykonać u każdej z Pań, natomiast metoda Microblading- najmniej trwała metoda nie jest zalecana przy skórach tłustych i porowatych, gdyż skóra w dużej części może odrzucić i tak już delikatną pigmentację. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, jest to makijaż trwały i z dużym rozmysłem dobiorę go do Ciebie i Twojego typu skóry. Większość z Was wybiera właśnie brwi permanentne w naturalnym, lekkim i nowoczesnym wymiarze wykonywane nowymi technikami odbiegającymi od tych tatuażowych, przerysowanych, bardzo intensywnych. Pozwól, że przed zabiegiem wspólnie dobierzemy najbardziej odpowiednią dla Ciebie metodę.

Brwi mogą być jaśniejsze, w różnych odcieniach brązu dobranych do Ciebie, ciemne i wyraziste, ale sztuką przy tych ostatnich jest stworzyć jednocześnie łagodne w odbiorze i naturalne. Można to uzyskać grając odpowiednim rozcieniowaniem koloru lub łącząc techniki.

Dla mnie najważniejsze to symetria i wpasowanie się w urodę piękno, które w sobie masz, stworzenie lub dopracowanie Twoich własnych brwi jako dopełnienia naturalnej oprawy oka i stworzenia wrażenia prawdziwych, nieprzerysowanych, ale wyraźnych, symetrycznych i perfekcyjnych brwi. Ostateczne zdanie po moim wstępnym rysunku i ustaleniu kształtu będzie należało do Ciebie.

Moim miejscem pracy, w którym wykonuje perfekcyjne brwi to Łódź i Gdynia

Czas wizyty to ok. 2 godziny.

Moje prace